Roamer Optimus 983983-47-15-50 Kol Saati
₺ 46.249
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 15.416 den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
983983-47-15-50
Stok Durumu
Stokta var
Piyasa Fiyatı
42 mm Otomatik ÇELİK
Hızlı Kargo
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Optimus |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Güç Rezervi | 48 Saat |
| Makine Tipi | Otomatik |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 42 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri-Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Kaliteli
A... Ş... | 27/01/2026