Roamer Optimus 983983-41-85-05 Kol Saati
₺ 38.659
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 12.886 den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
983983-41-85-05
Stok Durumu
Stokta var
Piyasa Fiyatı
42 mm Otomatik ÇELİK
Hızlı Kargo
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Optimus |
|---|---|
| Ağırlık | 70 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Güç Rezervi | 48 Saat |
| Makine Tipi | Otomatik |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 42 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Deri |
| Cinsiyet | : | ERKEK |
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Kaliteli
A... Ş... | 27/01/2026