ŞAMİL SAAT

Şamil Saat, 1995 yılında Manavgat’ta küçük bir işletme olarak kuruldu. Yıllar geçtikçe müşterilerinden aldığı destek ve güvenle tecrübelerine tecrübe katan Şamil saat portföyünü genişletti ve Akdeniz bölgesinin en büyük saatçisi oldu.

 

Heyecanla ve tutkuyla kurulan Şamil Saat aynı duygularla her geçen gün kalitesini ve standartlarını yükseltti. Marka lansmanına sıra dışı markaların yanında, bilinirliği yüksek seçkin dünya markalarını da ekleyerek yoluna devam etti.

 

İşini severek yapan Şamil Saat mağazalarından içeri giren herkes sevgi, saygı ve güveni her zaman hissettiler.

 

Birbirinden ünlü dünya markalarının temsilciliğini yapan şamil Saat, iş disiplini, yenilikçilik gibi konuların üzerinde özenle ve titizlikle durdu. Şamil saat, değişen hayat şartları ve ekonomik durumları göz önüne alarak tüm fiyat yelpazelerinde müşterilerine hizmet vermeyi hedefledi ve marka ve model kreasyonlarını takip ederek başarısını sürdürdü.

 

Şamil Saat marka portföyü: Casıo, Swatch, Seıko, Orıent, Tissot, Adidas, Fossıl, Emporıo Armani, Burberry, Dkny, Lacoste, Calvin Kleın, Diesel, Tommy Hılfıger, Gc, Guess, Hıslon, Romanson, Escape, İnvicta, Odm, Mıchael Kors, Momentus, Nacar, Alexandre Christie, Slazenger, I-watch, Ferre Milano, Welder, Wainer, Wesse, Skagen, Zippo, Taraftar Saatleri

 

Şamil Saat, Techno Sport Watch Türkiye distribütörüdür.

 

Şamil Saat, bayiliğini yaptığı markaların servis ve sertifika garantisini çok iyi takip etmektedir. Kordon, pil ve yedek parçayı bol miktarda bulunduruyor ve bunu çok önemsiyor. Yerli ve yabancı herkese dürüst ve eşit davranır, mağazalarda taklit ürünler satılmasına hiçbir zaman izin vermez. Şamil Saat’ten taklit ürün talep eden yerli ve yabancı müşterilerin aksine taklit ürünlerin insanımıza ve ülke ekonomisine verdiği zararları anlatır. Bütün bu özellikleri ile Şamil Saat bölgenin en büyük ve en prestijli saatçisi konumunda ve her zaman böyle kalacağına inanıyoruz.

 

Yeniliğe ve reklama değer veriyoruz popülerliği artan markaları bünyemize katarak her geçen gün büyümekte ve hemen her gün yeni modelleri getirerek çeşidimizi daima dinamik tutuyoruz.

 

Güvenilir ve deneyimli personellerimiz ile halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Bu vesile ile bütün dost, müşterilerimize teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

 

 TÜRKOĞLU SAAT TARIM VE TİCARET A.Ş.