Casio GLX-S5610-2DR Kol Saati
%10
7.154,10 ₺
7.949,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | G-LIDE |
|---|---|
| Ağırlık | 41 gr |
| Alarm | 3 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 40,5 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,9 mm |
| Kasa Rengi | Mavi |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 46 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Mavi |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.