Bulova 98L317 Kol Saati
29.919,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | MARINE STAR |
|---|---|
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Otomatik |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Mavi |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 35 mm |
| Kasa Kalınlığı | 9,7 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 35 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Miyota 9029 |
|---|
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.