Bulova 97L177 Kol Saati
₺ 16.389
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 5.463 den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
97L177
Stok Durumu
Stokta var
Hızlı Kargo
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | SUTTON |
|---|---|
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 30 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Sedef |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 21 mm |
| Kasa Kalınlığı | 6,9 mm |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 33 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Kaliteli
A... Ş... | 27/01/2026