Roamer Deep Sea 860833-41-55-70 Kol Saati
₺ 19.279
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 6.426 den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
860833-41-55-70
Stok Durumu
Stokta var
Piyasa Fiyatı
43 mm Quartz ÇELİK
Hızlı Kargo
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Deep Sea |
|---|---|
| Ağırlık | 170 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 43 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 43 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Kaliteli
A... Ş... | 27/01/2026