Casio PRW-35-7DR Kol Saati
%10
23.174,10 ₺
25.749,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | PRO-TREK |
|---|---|
| Ağırlık | 45 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Outdoor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 44,6 mm |
| Kasa Kalınlığı | 13 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 51 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Krem |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.