Casio MTP-VT03L-7BDF Kol Saati
%10
2.888,10 ₺
3.209,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 44 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Krem |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Metal |
| Kasa Çapı | 40 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8,2 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 46 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Yeşil |
| Kayış Kordon Tipi | Deri |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.