CASIO MTP-VD01D-3BVUDF KOL SAATİ
Marka
Stok Kodu
MTP-VD01D-3BVUDF-D
Garanti Süresi
24 Ay
*882,40 ₺ den başlayan taksitlerle!
%20
2.647,20 ₺
3.309,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 118 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Mor |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 45 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10,3 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 49 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.