Casıo MTP-V006G-9BUDF Kol Saati
%10
3.176,10 ₺
3.529,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 93 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Altın Sarısı |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 38 mm |
| Kasa Kalınlığı | 9,4 mm |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 45,1 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.