Casıo MTP-E710M-2AVDF Kol Saati
%10
6.389,10 ₺
7.099,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 76 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 40 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8,1 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 47 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Hasır |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.