Casio LWS-2000H-1AVDF-D Kol Saati
%10
3.698,10 ₺
4.109,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 27 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Organik Bombeli |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Çocuk Saati |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 38,2 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12,3 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 43,8 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.