CASIO LA690WGB-DF KOL SAATİ
%10
4.760,10 ₺
5.289,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | RETRO |
|---|---|
| Ağırlık | 34 gr |
| Alarm | 1 |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Tarz | Retro Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Altın Sarısı |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 26,7 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,3 mm |
| Kasa Rengi | Siyah-Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 30,4 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.