Casio GST-B400AD-1A4DR-D Kol Saati
%15
31.933,65 ₺
37.569,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | G-STEEL |
|---|---|
| Ağırlık | 160 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor&Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Bordo |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 49,6 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12,9 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 46,6 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.