Casio GA-700BBR-1ADR Kol Saati
%10
7.676,10 ₺
8.529,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | G-SHOCK |
|---|---|
| Ağırlık | 75 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Pil Ömrü | 5 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Kırmızı |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 53,4 mm |
| Kasa Kalınlığı | 18,5 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 58 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.