Casio EQS-950DC-2AVUDF Kol Saati
%10
17.585,10 ₺
19.539,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | GÜNEŞ ENERJİLİ |
|---|---|
| Ağırlık | 146 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 44 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12,4 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 48,4 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.