Casio ECB-S10D-8ADF Kol Saati
%10
15.524,10 ₺
17.249,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | AKILLI TELEFON BAĞLANTILI |
|---|---|
| Ağırlık | 129 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor&Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 43 mm |
| Kasa Kalınlığı | 9,6 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 48 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.