Casio DW-5600PK-1DR Kol Saati
₺ 9.169
₺ 8.252
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 2.751 den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
DW-5600PK-1DR
Stok Durumu
Stokta var
Piyasa Fiyatı
43 mm Quartz Plastik / Silikon
Hızlı Kargo
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | ICONIC |
|---|---|
| Ağırlık | 52 gr |
| Alarm | 1 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 5 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 42,8 mm |
| Kasa Kalınlığı | 13,4 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 49 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Kaliteli
A... Ş... | 27/01/2026