Casıo B650WB-1BDF Kol Saati
Marka
Stok Kodu
B650WB-1BDF
Garanti Süresi
24 Ay
*1.538,70 ₺ den başlayan taksitlerle!
%10
4.616,10 ₺
5.129,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | RETRO |
|---|---|
| Ağırlık | 63 gr |
| Alarm | 1 |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Unisex |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 7 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Tarz | Retro Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 41,2 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10,5 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 43,1 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.