CASIO A168WECM-5DF KOL SAATİ
%10
7.775,10 ₺
8.639,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | RETRO |
|---|---|
| Ağırlık | 49 gr |
| Alarm | 1 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Unisex |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 7 Yıl |
| Tarz | Retro Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 36,3 mm |
| Kasa Kalınlığı | 9,6 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 38,6 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Rosegold |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.