Bulova 97A168 Kol Saati
18.129,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | CLASSIC |
|---|---|
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Güç Rezervi | 40 Saat |
| Makine Tipi | Otomatik |
| Su Geçirmezlik | 30 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 40 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,55 mm |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 40 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Miyota 82S0 |
|---|
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.