Bulova 96P229 Kol Saati
16.179,00 ₺
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | SURVEYOR |
|---|---|
| Ağırlık | 81,95 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 30 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 31 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 31 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Taş | 0,043 Karat Pırlanta |
|---|
| Cinsiyet | : | BAYAN |
| Marka | : | Bulova |
| Cam Özelliği | : | MİNERAL |
| Kadran Rengi | : | LACİVERT |
| Kasa Rengi | : | GRİ |
| Kordon Rengi | : | GRİ |
| Kordon Metaryali | : | ÇELİK |
| Kasa Metaryali | : | DERİ |
| Kasa Şekli | : | Yuvarlak |
| Kasa Çapı | : | 31 |
| Ekran Tipi | : | ANALOG |
| Su Geçirmezlik | : | 3 ATM |
| Mekanizma | : | PİLLİ |
| Kronometre | : | Yok |
| Alarm | : | Yok |
| Takvim | : | Yok |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.