Welder Moody Saatler

Ruhun, modun, isteklerin…
 

Aslında her şey “sana” göre şekilleniyor. Welder Moody koleksiyonunda seçim yaparken seni heyecanlı bir yolculuk bekliyor!

 

Welder saatlerin çok farklı modelleri bulunur. Her zevke hitap eden birbirinden farklı özel tasarımlar ile sunulan saatler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Üretimlerinde kullanılan malzemeler nedeniyle darbelere ve dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı ve başarılı tasarımlardır. Tasarım dünyasının dâhisi olarak bilinen Italo Fontana’nın imzasını taşıyan saatler her zevke hitap edecek renk ve özellikler ile sunuluyor. Markanın saat koleksiyonu arasında sayısız ürün çeşidi bulunur. Bu ürünlerin tümünde kaliteden asla taviz verilmeyen son derece sizi şık gösterecek tasarımlar tercih ediliyor.Her ihtiyaca cevap veren modeller arasında tarih ve günü gösteren tasarımlar son derece beğeni kazanıp tercih ediliyor. Klasik ve spor olarak sunulan modelleri giydiğiniz kıyafetlere bütünlük katacak şekilde tercih edip, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Ürünlerin orijinal ve patentli olması da tercih edilmelerinin ilk temel unsuru olarak ifade edilebilir.

Welder Saat Modelleri

Welder saatler klasik ve spor modelleri ile sunulur. Siz de kendi tarzınıza hitap eden en şık tasarımı seçerek tarzınızı bütünleyebilirsiniz. Spor giyime ayrı bir hava katan saat modellerinde kordon ve renk seçenekleri bulunur. Metalize veya plastik spor şıklığın olmazsa olmaz parçaları olarak kategoride yer alıyor. Bu tasarımların tümü her türlü kombine uyum sağlayacak niteliğe sahiptir. Bunun dışında klasik welder saatler ise tamamen ofis şıklığı veya özel davetlerde kullanıma uygun, tamamlayıcı bir etkiye sahiptir. Klasik modellerin renk tonları, kordun boyutları ve daha pek çok inceliği için kendi zevkinize en çok hitap eden saati bulmanız son derece kolaydır. Çünkü sunulan koleksiyonda sayısız ürün gamı bulunur. Bu ürün gamı içerisinde mutlaka sizin tarzınızı ve stilinizi doğrudan yansıtan parçaları bulmanız mümkündür. Erkek ve kadın saat modellerin de hem spor hem de klasik ürünler için farklı ve önemli özellikler taşıyan welder saatler son derece ince ve zarif orijinal tasarımlara taş çıkarır niteliktedir.

Welder Saat Özellikleri

Welder saat özellikleri son derece fonksiyonel ve ihtiyaca cevap verecek şekilde sunuluyor. Spor ve klasik saat modellerinin tümü uzun pil ömrü özelliği ile ön plana çıkıyor. Bunun dışında saatlerin tümünde kaliteli kordonlar, birinci sınıf saat camı ve otomatik özellikler sunuluyor. Spor saatler özellikle spor yaparken ihtiyaç duyduğunuz kronometre özelliğini barındırıyor. Saatler de kullanılan kordonları zamanla d