Tissot Saat

Tasarım saat dünyasının en önde gelen markalarından biri de Tissot’tur. Marka iki yüz yılı aşkın bir süredir kaliteli saatler üreterek dünya pazarında sevilen bir marka olarak yer almaya devam ediyor. Tissot saat modellerinin farklı tasarımları alıcısını adeta büyüler niteliktedir. 1853 yılında ilk temellerini İsviçre’de atan marka şu an dünyanın her yerinde tanınan ve biline bir saat markası olarak yoluna devam ediyor. Dünyanın birçok yerinde satış noktaları bulunuyor. Şamil Saat de Tissot saatlerinin vazgeçilmez koleksiyonunu sizlere sunuyor. Kategoride sayısız renk ve tasarımla sunulan saatler her zevke hitap ediyor. Kendi tarzını yaratmak isteyen ve her zaman stil anlamında bir adım önde olmak isteyenlerin gözde aksesuar parçası saatlerdir. Siz de sata konusunda hassas ve seçiciyseniz Şamil Saat kategorilerinde yer alan modeller tam da size ve zevkinize göre olacaktır.

Tissot Saat Modelleri

Tissot saat modelleri dünyada en sevilen tasarımları taşıyor. Dünya saat sektörüne yön veren markanın hem spor hem de klasik saat tasarımları büyük bir beğeni ile karşılanıp tercih ediliyor. Spor modellerde alışılmış çizginin oldukça dışına çıkan ve stilleri en doğru şekilde özetleyen parçalar sunuluyor. Erkek ve kadın modelleri ile sayısız alternatif modeli sunmaya devam ediyor. Tüm saatlerinde takvim ve kronometre gibi temel özellikleri bulmak mümkündür. Kategorilerde de göreceğiniz üzere, Tissot saatlerinin çok farklı renkleri ve farklı tasarımları bulunuyor. Kadınlar için tarzlarına hitap eden modeller üretilip sunulurken aynı durum erkek alıcılar için de geçerlidir. Saat tutkunu olarak kendi tarzınıza en yakın modelleri burada bulabilirsiniz. Markanın sunduğu tüm ürünler tamamen orijinal ve son derece dayanıklıdır. Zamanı yanınızda taşıyacağınız ve bir aksesuar olmanın da ötesinde olan saatlerin tümünde şıklık, zarafet ve modern çizgiler yer alıyor. Hem spor hem de klasik çizgileri bir arada taşıyan saat tasarımlarına da göz atabilirsiniz.

Tissot Saat Fiyatları

Tissot saat modellerinin sunduğu geniş ürün yelpazesi arasında geniş fiyat aralıkları da sunuluyor. Her zevke hitap eden tasarımlar sunulduğu gibi, her bütçeye uygunluğu da dikkate alınıyor. Modeller arasından ihtiyacınıza cevap veren saati bularak bütçenize uygun rakamlar ile satın almanız mümkündür. Çünkü tissot saatleri her bütçeye uygun fiyatlar ile sunuluyor. Fiyat aralığını kategoride belirterek arama yapmanız durumunda karşınıza bütçenize en uygun fiyatlar çıkacaktır. Fiyat filtrelemesinden hemen sonra aradığınız modeli bulmanız çok daha kolay olur. Şamil Saat güvencesi altında saat alışverişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapmanız mümkündür. Kategorilerde beğeninize sunulan tüm saatler garantili, kutulu ve hızlı bir şekilde adresinize teslim ediliyor. Saatlerin daha detaylı özelliklerini ve yakın görsellerini görmek için de saat kategorisini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Zamanı yanınızda şık bir tasarım ile taşıyın…


20%
4.160,00 TL 3.328,00 TL
20%
6.420,00 TL 5.136,00 TL
20%
2.920,00 TL 2.336,00 TL
20%
3.420,00 TL 2.736,00 TL
20%
15.280,00 TL 12.224,00 TL