Invicta

1837 yılında Raphael Picard tarafından ünlü La Chaux De Fonds şehrinde kuruldu. Amacı müşterilerine İsviçre yapımı saatleri makul fiyatlarda, maksimum kalitede sunmak olan ve bugün hala geçerli olan bu felsefesi sayesinde saat dünyasında kendine çok özel bir yer edindi.

Kurulduğu günden beri üretilen her saatte, en yüksek standartların sunulmasını hedefleyen Invicta, yüzyılı aşkın bir süredir kendini bu işe adayan uzmanlarıyla üstün niteliklerle donatılmış saatler geliştiriyor. Amerika'nın en yenilikçi en hızlı büyüyen markası olarak, özellikle de Hollywood sanatçılarının gözdesi olmaya devam ediyor.

Koleksiyonlarında quartz saatler kadar kurmalı ve otomatik mekanizmalı saatlere de yer veren Invicta, sektörün en sıra dışı markası olmaya devam ederken kalitesini de her geçen gün bir üst seviyeye taşıyor. 24 tasarımcısı ile yılda 3000'in üzerinde yeni stil ve kombinasyonlar üreten Invicta, şu an onlarca mağazaya sahip. Yenilikçi, kaliteli, mühendisliğin sınırlarını zorlayan ve şıklığınıza şıklık katan Invicta'yı yakından tanımak ve Invicta dünyasını keşfetmek için Şamil Saat'te sizi harika bir yolculuk bekliyor..


50%
7.999,00 TL 3.999,50 TL